98. Portrét dívky
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
pochází z pozůstalosti Maximiliána Pirnera, značeno pozůstalostním razítkem, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 31 cm, rámování: 38 x 29 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč