Před zimou

Autor: Olga Síbková

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1970
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 89 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč