37. Změna

Autor: Slavěna Jandová
(1941 Plzeň)

Art Protis, značeno na reversu autorských štítkem, datováno 1971, vyrobeno v KSK Kdyně
Datace: 1971
Šířka: 135 cm, výška: 105 cm

Konec dražby: 10.04.2018 18:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč