127. Podkarpatská Rus
Autor: Jindřich Edl
(1872 ? - 1946)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč