9. Potok u Weidenu

Autor: Gerd Schniewind
(1886 - 1942)

signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 50 cm, výška: 54 cm, rámování: 70 x 63 cm pošk.

Konec dražby: 14.04.2024 17:00 SELČ

Zbývá: 1d 23h 6m 57s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč