18. Beránek

Autor: Josef Jíra
(1929 Turnov - 2005 Malá Skála)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1999
Šířka: 10 cm, výška: 16 cm, rámování: 34 x 26 cm

Konec dražby: 23.10.2019 20:04 SELČ

Zbývá: 1d 11h 55m 12s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč