Český ráj - Trosky

Autor: Josef Jíra
(1929 Turnov - 2005 Malá Skála)

signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 19 cm, výška: 28 cm, rámování: 50 x 39 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč