Milovníci a hvězda

Autor: Josef Jíra
(1929 Turnov - 2005 Malá Skála)

Signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1997
Šířka: 12 cm, výška: 9 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč