Na periferii

Autor: Josef Jíra
(1929 Turnov - 2005 Malá Skála)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek a věnování
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 50 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 49 x 64 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč