Stromy

Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1960
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 51 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč