Feidias

Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)

signováno nečitelně vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 31 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč