122. Artisti

Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1974
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm, rámování: 46,5 x 36,5 cm

Konec dražby: 22.05.2023 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč