153. Socha v parku
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 18,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 45,5 x 36
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč