167. Ležící akt
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
Signováno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu štítek
Technika: kresba, datace: 1955
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 58 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč