289. Pták
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
signováno a datován vpravo dole, číslováno 34/100 vlevo dole, volně v paspartě
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 17 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.06.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč