V cirkuse

Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 13,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 28 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč