60. Klaun

Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno 68/150 vlevo dole, volně v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 21,5 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list 41,5 x 29 cm

Konec dražby: 07.03.2022 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč