32. Venkovní restaurace

Autor: Karel Souček
(1915 Kročehlavy - 1982 Kladno)

signováno a datováno vlevo dole, majitel obdržel od autora jako dar
Technika: tempera, datace: 1967
Šířka: 50 cm, výška: 42,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 18:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč