32. Venkovní restaurace

Autor: Karel Souček
(1915 Kročehlavy - 1982 Kladno)

signováno a datováno vlevo dole, majitel obdržel od autora jako dar
Technika: tempera, datace: 1967
Šířka: 50 cm, výška: 42,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 18:36

Dosažená cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (32)

částkapříhoz
4 600 Kč9.4.2018 16:06:56
4 500 Kč31.3.2018 07:52:19 (limit 28.3.2018 23:46:49)
4 500 Kč31.3.2018 07:52:19
4 400 Kč28.3.2018 20:56:35 (limit 27.3.2018 22:07:03)
4 300 Kč28.3.2018 20:56:35
4 200 Kč28.3.2018 20:56:28 (limit 27.3.2018 22:07:03)
4 100 Kč28.3.2018 20:56:28
4 000 Kč27.3.2018 12:22:41 (limit 26.3.2018 21:55:36)
4 000 Kč27.3.2018 12:22:41
3 900 Kč27.3.2018 12:22:22 (limit 26.3.2018 21:55:36)
3 800 Kč27.3.2018 12:22:22
3 700 Kč26.3.2018 21:55:12
3 600 Kč26.3.2018 08:30:39
3 500 Kč26.3.2018 08:30:34 (limit 25.3.2018 18:28:49)
3 500 Kč26.3.2018 08:30:33