34. Divadelní scéna

Autor: Karel Souček
(1915 Kročehlavy - 1982 Kladno)

signováno vlevo dole, podpis vybledlý, na reversu autorské razítko a číslováno 725, obdrženo jako dar přímo od autora
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 18:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč