100. Zimní vesnice
Autor: Josef Těšík
(1904 Brno - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 82
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč