100. Zimní vesnice

Autor: Josef Těšík
(1904 Brno - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 82
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.06.2018 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč