59. Českomoravská vysočina

Autor: Josef Těšík
(1904 Brno - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1951
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: 52 x 62 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč