59. Českomoravská vysočina
Autor: Josef Těšík
(1904 Brno - ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1951
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: 52 x 62 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč