28. Les
Autor: B. Neumanová
signováno vpravo dole, autorský štítek na rámu, řezaný původní rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 60 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč