19. Husopaska

Autor: ? Kratochvíl

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 67 cm

Konec dražby: 28.01.2019 18:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč