207. Borovina
Autor: ? Kratochvíl
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 65
Konec dražby: 07.04.2020 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč