Borovina

Autor: ? Kratochvíl

signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 65

Konec dražby: 07.04.2020 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč