59. Bohdan Kopecký ? - U řeky
přisouzeno autorovi, fragment signatury vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 71 cm, rámování: 87 x 107 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč