59. Bohdan Kopecký ? - U řeky

přisouzeno autorovi, fragment signatury vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 71 cm, rámování: 87 x 107 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:38 SELČ

Zbývá: 23d 0h 5m 2s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč