11. Milenci

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou a taktéž v kameni, paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1940
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 38 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč