11. Portrét dívky

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

Signováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno, rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 20,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 60 x 45,5 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:05 SELČ

Zbývá: 8d 0h 55m 32s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč