160. Svatá dvojice

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

Signováno v kameni, paspartováno, fixováno na kartonu, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 8 cm, výška: 20 cm, rámování: paspartováno 37 x 26 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:32 SELČ

Zbývá: 9d 2h 36m 9s

Vyvolávací cena: 300 Kč