"Jen láskou"

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

Nesignováno, paspartováno zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 19 cm, rámování: pasparta 37 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč