166. Žena v kroji
Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)
v tisku signováno monogramem, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 54,5 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč