Dívčí akt

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 19 cm, výška: 28 cm, rámování: 49 x 37 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč