Postava
Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 20,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 44,5 x 35,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 22:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč