41. Dívka s holubicí

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

signováno a datováno v desce vlevo dole, volný list 18 x 12 cm
Technika: dřevoryt, datace: 1947
Šířka: 11 cm, výška: 18 cm

Konec dražby: 23.10.2019 20:50 SELČ

Zbývá: 1d 11h 55m 4s

Vyvolávací cena: 450 Kč