58. Bouře

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

signováno vpravo dole, datováno v tisku, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 23,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč