8. Polní kvítí

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 28 cm

Konec dražby: 21.10.2019 19:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč