Ptáčci
Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 17 cm, výška: 26 cm, rámování: 43,5 x 33
Konec dražby: 05.02.2024 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč