Stromy
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.09.2023 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč