Z Karlova mostu
Autor: Rudolf Klimovič
(1917 Poštorná - 1990 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 44/50. paspartováno zaskleno
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm, rámování: 75 x 55 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč