19. Ryby

Autor: Jiří Bohdanecký
(1943 Hradec Králové)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1973
Šířka: 74,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 83

Konec dražby: 10.04.2018 18:26

Dosažená cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (4)

částkapříhoz
1 700 Kč10.4.2018 18:21:03
1 600 Kč10.4.2018 18:20:51 (limit 10.4.2018 15:21:43)
1 600 Kč10.4.2018 18:20:51
1 500 Kč10.4.2018 15:21:43 (limit 10.4.2018 15:21:43)