109. Vlčí máky
Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 48 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč