148. Zátiší s houbami
Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)
Signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 60 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč