149. Podzimní stromy
Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 68,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč