39. Hřešice
Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)
signováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 59,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 62 x 72,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč