Dívčí akt
Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 70 x 58 cm
Konec dražby: 15.08.2023 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč