Podzimní jezírko

Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)

signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 114 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč