Letní kytice

Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)

signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 80 cm, výška: 123 cm, rámování: 138 x 95,5 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč