46. Jezírko
Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)
signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 153 cm, výška: 110 cm, rámování: 127,5 x 171 cm - poškozen
Konec dražby: 11.06.2018 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč