3. Les

Autor: Jiří Nosek
(1924 Pezinok - ? ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 39 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.09.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
500 Kč10.9.2020 20:36:00