137. Horská zimní krajina
Autor: Emil Sedláček
(1909 Byšice - 1993 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 32 x 42 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.01.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč