52. Zima

Autor: Emil Sedláček
(1909 Byšice - 1993 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 20 cm, rámování: 27 x 48 cm

Konec dražby: 28.01.2019 20:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč